Choď na obsah Choď na menu
 


www.bigoo.wswww.bigoo.wswww.bigoo.wswww.bigoo.wswww.bigoo.wswww.bigoo.wswww.bigoo.wswww.bigoo.wswww.bigoo.wswww.bigoo.wswww.bigoo.wswww.bigoo.wswww.bigoo.wswww.bigoo.wswww.bigoo.wswww.bigoo.ws 

1. Tréning

Zahrievačka
Si flirt-začiatočníčka? Nepanikár! Svoje flirtovacie taktiky si môžeš vyskúšať na chlapcoch, ktorých vlastne nemáš v úmysle zbaliť. Len si takto osvedčíš, že tvoja technika funguje. Skladaj im veľa komplimentov a buď priateľská. Tento postup opakuj minimálne desaťkrát týždenne.

Základy
Je na čase namakať svaly! Nenúť sa do ničoho, pri tomto ľahkom "cvičení" by si sa mala cítiť uvoľnená. Pokiaľ sa tak nedeje, stopni to a znovu niekoľkokrát vyzkúšaj "Zahrievač ku".
Prví impulz
Seď s nohami natočenými smerom k nemu. I reč tela ho uistí, že vnímaš, čo ti hovorí. Snaž sa pôsobiť útlejšie tím, že si prehodíš nohu cez nohu. Tím sa nakopne jeho ochraniteľský pud - bude mať potřebu ťa híčkať.

1


Medzičasom
Nezkúšaj tieto techniky, pokiaľ si nebudeš úplne istá "Základy". V medzičase sa vybičuješ z pohodlnej flirtovacej atmosféry priamo do akcie.
Prví impulz
Ponúkni mu čítanie osudu z jeho dlane. Čo na tom, že niesi žiadná cigánská veštkyne? Dôležité je, že sa budeš môcť dotýkať jeho rúk (och!). Naviac mu môžeš povedať, čo si vyčítala: že skončí s krásnou a zábavnou babou, ktorá je na dosah ruky:-).
Prví krok
Nahovor mu, že vieš čítať tiež z očnej dúhovky (www.volny.cz/m.gil). Budeš tak v jeho tesné blízkosti a môžeš sa kochať jeho pohľadom, ani by si  pôsobila ako šmírák:-).

Pokročilý stupeň
Pozor - táto taktika je určená len pre tie nejzdatnejšie! Pokiaľ medzi ne nepatríš, nesbalíš  nikoho. Trochu ošemetná je v tom, že ho budeš baliť pomocou podpichovánia. Ale buď opatrná - medzi podpichovaním a urážaním býva tenká hranica!
Prví impulz
Buď drzá! Niečo v štýlu: ,aha , ten účes ti urobili v miestnom kaderníctve zadarmo, alebo ti za to zaplatili?‘ povedané s úsmevom, by malo zabrať. Ale bacha - netriafaj sa do ničoho príliš osobného: nemiestne poznámky na škaredý dych (nech sú pravdivé alebo nie) ti žiadny úspech neprinesú.
Prví krok
Nesúhlas so všetkým, čo povie. Miluje seriál Nezvestní? Povedz mu všetko, čo ťa na ňom štve. Pokiaľ mu budeš odporovať, dostaneš ho do pozície, kedy sa bude snažiť ťa poraziť. A chalani majú radi partnera do debaty. Zásah!

nech vzplane!
Vyskúšaj smrtiace flirtovacie triky so zaručenými výsledkami

Krok 1 Pokús sa o očný kontakt. A udrž ho!
Krok 2 Upreným pohľadom oskenuj celé jeho telo.
Krok 3 Opakuj opačným smerom, pokiaľ opäť nezachytíš pohľad jeho očí.
Krok 4 Opakuj Krok 1.
Krok 5 Pochválne sa na naňho usmej (ako že si spokojná s tím, čo vidíš).

 

2.__________________________________________________

Je to trocho čudné, ale nedávaj mu veľmi najavo, že po ňom ideš.

Ak si sním ešte nehovorila, nadviaž nejaký menší rozhovor alebo do neho nenápadne drgni a usmej sa.

Ak si si aj ty všimla, že občas na teba mrkne alebo si sa dokonca dozvedela, že sa na teba vypytuje, trošku sa na neho zvodne usmej, ale nie veľmi, mohol by sa zľaknúť, lebo chalani chcú babu dobýjať, inaky by ich to nebavilo.

Chalani milujú vyzívavé veci (ale primerané k veku), tak by ti niekedy nezaškodilo sa nahodiť.Ale pozor nie je každý taký chalan

Ak pojdete na nejakú párty motaj sa okolo neho (ale nevtieraj sa moc). Semtam do neho drgni, alebo si pri neho len tak sadni a ak sa mu páčiš začne prvý a ostatné už pôjde samo.

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Re: UUU

(amur:*, 1. 6. 2014 16:39)

ahoj nechcem t urazit alesi ešte mladučka maš len 9 rokov a na chalanov si moc mlada mala by si si uivat život a nie behat za chalanmi :D le ak sa ti pači je po tvojom a kolko ma tich rkov ??

ako ist na chalana.

(amur:*, 1. 6. 2014 16:34)

ja vam poradim ko by ste možno zbalili chalana prihovorite sa mu vaša kamoška alebo kamoš opyta sa ho napr. či by chcel frajerku aka by mala byt atd potom by stee sa mali prihovorit vy porozpravat sa snim vela sa rozpravat a mal by byt prvy bozk a na to si davajte pozor aby vam nesmrdelo z ust a potom si dohodnite rande hlavne sa nebojte a nepanikárte budte sama sebou potom si po čase vybudujete te svoj vztah

Milujem ho !

(RenčQ, 1. 6. 2014 1:27)

Potrebujem ho k životu !!! Milujem ho on je ten pravy !!!

pomoc

(anna maria, 26. 5. 2014 16:40)

mne sa to nedarí pomoc!!!

Môj exx.

(Vikuš, 24. 5. 2014 22:34)

Ahoj:-) Môj EX chodi trz s mojou bff..budú to 2týždne, kvôli nej ma odkopol a..ja ho chcem naspeť alebo aspon si z neho robiť srandu :) ona ide na o dní preč. Prosím čo mám robiť aby som ho zbalila?

Je to len cez fb :(

(Nataly :), 23. 5. 2014 19:02)

Potrebovala by som pomoc páči sa mi jeden chalan. Chodíme spolu do tej istej školy ale on je deviatak a ja siedmačka. Pár krát sa stretneme na chodbe ale vôbec nič ani pohlad niekedy. A na facebooku krásne koncerzácie robíme si srandu zo seba a všetko je v pohode. Trochu som mu dala na javo že som do neho. On to zobral no tak v pohode a zmenili sme tému a to vždicky. :/ Ako ho mám zbaliť kde kedy ?

chalan

(tami, 17. 5. 2014 20:28)

Ahoj
Potrbovala vy som poradit ako ziskat chalana pozname sa 2 roky sme spoluziaci a ako dalej prosim odpiste dakujeem

Re: chalan

(Tina ;), 17. 5. 2014 20:34)

No pre začiatok , viac by mi pomohlo , keby mi podrobnejšie popíšeš , ako a prečo po tom dotyčnom túžiš ? keďže si mi neposkytla práve najpodrobnejší zdroj informácií , aj moja odpoveď bude len taká ... No takže ... Skús si všímať ,čo má rád a potom sa s ním začni o tých veciach rozprávať . To je prvá možnosť , druhá , nadväzuj očný kontakt , ak ho opätuje môžeš hravo pokračovať vo svojom balení ak nie smola , no ... Tretia možnosť : Ak už si do neho zaľúbená , nevtieraj sa mu ! Žiaden chalan nemá rád vtieravé dievčatá ... Zatiaľ všetko ... Skús a uvidíš :) Veľa šťastia :)))

Re: chalan

(Dede, 18. 5. 2014 20:47)

Skús nadviazovať očný kontakt a začni hovoriť o tom čo máte spoločné.

Môžem??

(KajuškQa , 13. 5. 2014 15:19)

Mám 12 a páči sa mi jeden chlapec len on je veľmi hamblivý :). Má 13 a je o ročník vyššie ako ja. Už mi povedal že sa mu páčim aj ja :* (cez PC). Môžem ho pozvať aj ja niekde napr. zmrzlinu, pizzu alebo mám počkať čo sa stane? To čo mi povedal mi povedal už pred týždňom.
P.S. Za odpovede ďakujem :)

Re: Môžem??

(Tina ;), 16. 5. 2014 22:16)

Ahoj :) Ja na tvojom mieste ... Hm... Asi by som mu dala len takú malilinkú šancu , aby dokázal , že to stále myslí vážne . Skús mu napísať a v škole mu len tak jemne naznačiť , aby teraz urobil krok on :) Nie som si istá , či to vyjde pretože , ako si napísala , je veľmi hanblivý ale veď skús ... Ak by sa to vydarilo , po prípade nevydarilo, napíš sem ... :)

http://www.najrodina.sk/

(sonicka, 15. 5. 2014 16:53)

http://www.najrodina.sk/

O SUPER CHALANOVI

(Táňa, 12. 5. 2014 17:48)

Ahojte, mám 17.
Chcela by som Vám porozprávať o jednom chalanovi.
Raz som bola v Chorvátsku s mojou sestrenicou. Išli sme k moru a skákali z móla. Práve som išla skočiť a zrazu som uvidela na pláži sexy chalana. Mal nádherné hnedé vlasy, veľké hnedé oči a........ krásne vypracované bruško. A pozeral sa na mňa!!!! A zrazu som sa vrátila do reality. Ak ste si domysleli tak som si zabudla zapchať nos a začala sa topiť. Sestrenica pri mne nebola išla kúpiť zmrzlinu, ale niekto ma predsa videl...... Ano bol to ten chalan. Rýchlo za mnou bežal aby ma zachránil. Skočila som práve tam kde bola hlbšia voda. Zdvihol ma nad hladinu aby som sa mohla nadýchnuť. Pekne som sa mu poďakovala a práve prišla sesternica.Keď videla ako ma ten úžasný chalan drží (ako ho ona opísala) tak zabudla zatvoriť ústa. Keď sme vyšli na breh tak sa nám predstavila aj my jemu. Na druhý deň sme spolu išli na loď. Kamoška si odskočila a mi s Tomášom sme išli na balkón povedal ze sa mu páčim a že by chcel so mnou chodiť. Samozrejme prekvapilo ma to. Po pár sekundách váhania som jasne stručne povedala ľahké ÁNO .O pár mesiacov si ma prial na FACEBOOK a začali sme sa viac zoznamovať. Pozval ma ku nemu. Prosím poraďte mi mám tam ísť alebo nemám je to až tak zle alebo až tak dobre. Newm hlavne prosím pomôžte mi.

P.S. mam tam ísť na tri dni.

P.P.S:Prosím napíšte čo najskôr.

P.P.P.S.: Vopred ďakujem

Waw!!!!!

(Alica Andreanskááá, 29. 4. 2014 20:09)

No tak to skúsim na jednom peknom chalanovi ! Snád to vijde!!!! Proosssssssíííííííííííííííííííííímmmmmmmmmmmmm!!!!!!!!!!!!!!!

:-)

(kika, 27. 4. 2014 17:54)

Ahojte, mám 12 a zamilovala som sa do chalana, ktorý má 14. Je super! Ešte sme spolu nehovorili, ale píšeme si niekedy cez fb. :) V škole sa prechádzame.. Ja s kamaratkou a on s kamošom. Ja sa prechádzam preto, aby som ho videla, ale nwm prečo sa prechádza on :D Je to super chalan, ktorý má SWAG... Ale je hamblivý... Prosím povedzte svoj názor dakujem :))

Nie som si istá

(Kristina , 24. 4. 2014 22:23)

Vážne si nie som istá. :/ Keš sme chodili vonku z ďalšími kamošmi stalo sa že ma tresol po zadku stávalo sa to často. Úprimne povedané neviem čo si mam o tom myslieť. Poznáme sa už od škôlky. Stále ma odprvádzal domov a raz dokonca zo mnou počkal pred domom asi o 22 v noci. Ale nikdy mi nepovedal že ma ľúbi alebo nejaký iný kompliment. Ja som sa do neho zaľúbila.... No on to asi myslí iba ako priateľ. Už sa ani nejako nesnažím ho dostať, Zistila som že to nemá cenu. veď nemôžem niekoho nútiť do niečoho čo nechce... Ps. Aký je váš názor. Lebo ja ho ľúbim...

Pomozem

(Jana, 1. 3. 2012 16:57)

Ahoj som dospela žena mam 19 a mam troj- rocnu dcerku. Mam ju zo super chlapom a pracujem ako psichologička pomaham najme mladym babam vačšinou od 12-18 rokov. Keby niečo opýtajte sa na rozne temy: sex, vztahy, chalani...... Rada pomozem. :D

Re: Pomozem

(Aňa, 24. 9. 2013 18:43)

Mám 12 chalan do ktorého som má 13 veľmi sa mi páči. A vždy ked ma vidí spravá sa slušne ale zároveň vkuse na mňa kuká a ked na neho pozerám tak skúša ako sa budem správeť ked bude kecať z babou ako náhle sa otočím prestane a ked som naňho skúsila ja fintu z iným chalanom tak ho skoro porazilo dokonca zakázal tomu chalnovi aby sa somnou bavil ked som mu napisala prečo neodpísal a raz keď ma kúsok bol odprevadiť taký chalan tak keď som už išla tak za mnou priletel na bicykli a začal rozvíjať hovor potom sme kecali a potom som išla domov a raz ku mne išiel a chcel ma chytiť okolo pásu ale ja som sa odtiahla a teraz sa stále ku mne vtiera a dolieza. Čo si otom myslíte?

Re: Re: Pomozem

(Naty, 11. 1. 2014 17:08)

asi je do teba :))

Re: Re: Pomozem

(vanca :D mam 12 r. :D, 12. 1. 2014 15:26)

Neboj sa a chod za nim


« predchádzajúci

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50

následující »